Samoobslužné platební terminály CityPoint

Samospráva

Samoobslužná pokladna pro úhradu správních poplatků šetří čas občanům i pracovníkům městských a obecních úřadů.

Více informací
 Samoobslužné platební terminály CityPoint
Samoobslužná pokladna pro úhradu správních poplatků šetří čas občanům i pracovníkům městských a obecních úřadů.

Platební terminály CityPoint byly speciálně vyvinuty pro obecní a městské úřady k úhradě správních poplatků. Dokonalá technika tak může jednoduše nahradit klasické platby u přepážek, díky čemuž lidem ušetří čas a úředníkům práci při správě poměrně náročné agendy. Díky pokladně CityPoint jsou platby směřovány z přepážek na jedno místo, plátci nepotřebují asistenci personálu úřadu a hotovost je bezpečně uložena v trezoru platebního terminálu.

 

Softwarová výbava terminálu umožňuje nastavení libovolného počtu poplatků, vytvořit si vlastní víceúrovňové položkové menu, umožnit platby v libovolné výši či s pevnou sazbou a párovat platby s variabilním číslem dokladů (např. ID číslem či rodným číslem plátce).

 

Pro správu, nastavení a monitoring terminálů slouží jednoduchá aplikace v prostředí webového prohlížeče, která mimo jiné umožňuje definovat různá přístupová práva pracovníků úřadů a jejich agendu, generovat uzávěrky a jiné transakční reporty či pověřovat platby v on-line režimu. Transakce na terminálech CityPoint je možné automaticky promítnout také do informačních systémů používaných ve veřejné správě.

 

Výhody platebního terminálu CityPoint:

  • Samoobslužná platba
  • Platba mincemi, bankovkami, kartami
  • Víceúrovňová ochrana hotovosti
  • Inteligentní software pro nastavení poplatků a jejich správu
  • Komunikace až ve více jazycích
  • Tisk dokladu s potvrzením platby
  • Propojení s dalšími systémy

Zpět na přehled projektů

Líbí se vám tento projekt?

Kontaktujte nás