Systém přivolání zdravotního personálu

Zdravotnictví

Systém umožňuje pacientům snadným způsobem přivolat zdravotní personál přes různorodá tlačítka, jako je například volací tlačítko vybavené tahací šňůrou či tlačítko v podobě přívěsku nebo hodinek. Pečovatelé jsou ihned informováni prostřednictvím pagerů, bezdrátových telefonů, smartphonů či jiného vhodného zařízení, které dokáže identifikovat pacienta, typ a lokaci hovoru. V případě, že zaměstnanec v definovaném intervalu hovor nepřijme, dochází k okamžitému přesměrování na další pracovníky. Součástí komplexní dodávky řešení na míru je vždy jak hardware, tak i příslušný software. 

Více informací
Systém přivolání zdravotního personálu
Nedílnou součástí moderních zdravotnických zařízení je i systém rychlého přivolání zdravotního personálu.

Vlastnosti a výhody řešení:

  • Nouzová tlačítka byla vyvinuta přímo pro potřeby pacientů trpících konkrétními chorobami, jako jsou například různé formy demence, aby přesně vyhovovala jejich potřebám a byla snadno ovladatelná.
  • Lokace, typ a čas hovoru spolu s identitou pacienta se okamžitě zobrazí na počítačích v síti a přenosných zařízeních personálu, jako jsou například pagery, bezdrátové a chytré telefony umožňují rychlou a účinnou reakci na nouzové volání.
  • Kromě pokoje mohou pacienti zavolat o pomoc i ostatních místností vybavených nouzovým tlačítkem. Software detekuje přesnou polohu tlačítka a tuto informaci předá personálu.
  • Všechny hovory jsou v systému nastaveny tak, aby byla zajištěna odpověď od konkrétní osoby.
  • Součástí výbavy pokojů jsou i asistenční jednotky, které umožní zaměstnancům v případě potřeby další pomoci komunikovat s kolegy.
  • Zařízení jsou odolná, spolehlivá a umožňují snadnou údržbu / čištění.
  • Pro koupelny a další vlhká prostředí jsou k dispozici voděodolná zařízení.
  • Tlačítka s tahací šňůrou nabízejí řadu doplňkových možností včetně podávání kyslíku a geriatrických modelů.
  • Senioři mohou být vybaveni mobilní nouzovým tlačítkem v podobě například hodinek či přívěsku, které dokáže poskytnout všechny potřebné základní informace včetně aktuální polohy klienta.  Mobilní tlačítka jsou funkční nejen v budově, ale i kdekoliv mimo ni.

Zpět na přehled projektů

Líbí se vám tento projekt?

Kontaktujte nás