Obyvatelé Tábora zaplatí nově za psa či za odpad přes E-fakturu!

11. leden 2017

Díky službě E-faktura mohou naši klienti nově dostávat elektronicky výzvy k uhrazení místních poplatků ze psa či za komunální odpad do svého internetového bankovnictví SERVIS 24, ve kterém je mohou rovnou také rychle a jednoduše zaplatit. S touto novinkou přicházíme od ledna 2017 ve spolupráci s městem Tábor a v pilotním provozu ji nabídneme prvním 1 111 klientům. Jedná se o další z příkladů, jak umíme pomoct českým městům, aby byla „chytrá“. V rámci speciálního balíčku služeb „Smart City“ totiž už téměř rok pomáháme městům při realizaci investic do tzv. „chytrých“ řešení.

Možnost využívat E-fakturu získalo nyní více než 50 % českých měst, která pracují s ekonomickým systémem GINIS od společnosti Gordic, která do něj E-fakturu implementovala. Těmto městům bychom naše řešení v budoucnu rádi nabídli. V současné době mohou naši klienti přijímat a platit elektronické faktury od řady firem, např. od ČEZ, E.ON, innogy, ČEVAK a SmVaK Ostrava, Kooperativy, Pojišťovny České spořitelny, a mohou dostávat výpisy od ČS penzijní společnosti, Stavební spořitelny ČS a AXA penzijní společnosti.

Výstavci e-faktur oceňují zejména efektivní a bezpečnou elektronickou komunikaci se zákazníky, která jim navíc může ušetřit až 70 % nákladů na tisk, obálkování a doručení. Podstatným přínosem je i dosažená rychlost v optimalizaci nákladů, jelikož banka může výstavcům významně pomoci zákazníky přesvědčit o přínosech služby. Elektronická fakturace plně odpovídá standardu České bankovní asociace, který jsme implementovali jako první banka v ČR.

Bližší informace o E-faktuře najdete na www.csas.cz/e-faktura.

Chcete i z vaší obce mít Chytré město?

Kontaktujte nás