Platební terminály

Snižte na minimum rizika spojená s hotovostními operacemi a poskytněte Vašim občanům všechny výhody, které poskytují samoobslužné platební terminály.

Služba

Platební terminály akceptující platby kartami či mobilním telefonem významně rozšiřují okruh platebních prostředků pro uživatele. Stacionární terminály jsou určeny především na pokladny městských úřadů, mobilní terminály lze využít i mimo úřad, například pro práci městské policie nebo revizorů v dopravě.

Pro město

Méně hotovosti na úřadě, méně manipulace s hotovostí, menší rizika (především falešné bankovky, případně i krádež či zpronevěra). Bezprostřední získání inkasované částky v terénu a navýšení tržeb o okamžité, neplánované platby – vylepšení cash-flow města.

Výhody pro občany

Rychlejší proces placení - kratší fronty. Terminály umožňují platby bezkontaktními a virtuálními kartami (přiložení mobilního telefonu s funkcí NFC), odpadá nutnost mít při sobě hotovost.

Lze přijímat i různé měny. Platba je na Vašem účtu zpravidla následující pracovní den. Transparentní náklady - žádné skryté poplatky.

Kontaktujte nás

Zavoláme vám

Online

Zanechte zprávu
našim specialistům